Půldenní školení zaměřené na 1 téma, které obsahují praktickou lekci, její rozbor a teorii k danému tématu. Obsah je pravidelně aktualizován nejnovějšími poznatky ze zahraničních kongresů a školení.

Termíny akcí:

DIASTÁZA - novinky ze zahraničních školení

29. 8. 2020   9.00 - 12.00 hodin


Obsah:
Diastáza - rozestup břišních svalů
Anatomie, fyziologie, myofasciální řetězce, vznik a možné příčiny diastázy, svalová koaktivace, chodidlo a diastáza, dech a diastáza, pánevní dno a diastáza, vyšetření diastázy, cviky na diastázu vhodné i v těhotenství, po porodu. Chyby ovlivňující diastázu.

Workshop je vhodný pro lidi s tímto problémem, ale i pro lekce s těhotnými a po porodu, zdravotní lekce a lekce se seniory i populaci z posilovny, kde se diastáza objevuje velmi často.Lektor: Bc. Lada Andrová - fyzioterapeutka

Cena: 600,- Kč

Kondiční příprava ve skupinových lekcích

26. 9. 2020   9.00 - 12.00 hodin


Obsah:
KONDIČNÍ PŘÍPRAVA ve skupinových lekcích
Cílem semináře je seznámit účastníky s pojmem kondiční přípravy - její možnosti a omezení při skupinových lekcích. Seminář je doprovázen praktickou ukázkou a příklady kondičních tréninků ve skupinových lekcích, zaměřených na stimulaci silových a vytrvalostních schopností s využitím vlastního těla a různých pomůcek. Také seznámit účastníky nejen s metodikou, ale pomoci jim při vytváření vlastních originálních tréninků a nových přístupů k této problematice. Lekce je vhodná pro trenéry kondiční přípravy, lektory skupinových lekcí a další zájemce z řad odborné i laické veřejnosti.
Motto: „Všechno je v pohybu“


Lektor: Mgr. Tomáš Novohradský PhD.

Cena: 600 Kč

Temporomandibulární kloub klenby těla

17. 10. 2020    13.00 - 16.00 hodin


Obsah:
Temporomandibulární (čelistní) kloub – bránice – pánevní dno – chodidla
Jak jsou tato 4 vzdálená místa v našem těle propojeny?
Fyziologie a anatomie.
Objasnění a souvislosti, jak jedna struktura ovlivňuje druhou, spojitost a propojení mezi dechem a stresem, techniky k uvolnění temporomandibulárního kloubu, dechové techniky, cviky na obnovení elasticity pánevního dna, cviky na aktivaci chodidel.


Lektor: Bc. Lada Andrová

Cena: 690 Kč

Online přihláška:

Název akce:
Jméno:
Příjmení:
Telefon:
Adresa:
Datum narození:

Platba:

Platba nutná předem. Buď osobně u Ludmily Ryšavé ( viz. kontakt ), nebo na bankovní účet 115-1844340237 / 0100.

Instruktor aerobiku kurz, Instruktor fitness Brno